League of Kingdoms (LOKA)

League of Kingdoms (LOKA) Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

Loka coin nedir? Ayrıca Yorumlarınızı bu gönderi altında paylaşabilirsiniz.

League of Kingdoms (LOKA) Coin Nedir?

League of Kingdoms (LOKA), blok zincirinde oynaması ücretsiz bir MMO savaş strateji oyunudur. League of Kingdoms’ın ana oynanışı, geleneksel bir RTS’ye (Gerçek zamanlı strateji) benzer, ancak blok zincir teknolojisi ile destekleniyor ve sahiplik, oyunun temel kavramlarının merkezinde yer alıyor. İttifak temelli bir taktik strateji oyunu olarak oyuncular krallıklar kurabilir, ordular kurabilir, ittifaklar kurabilir ve savaş alanlarında rekabet edebilir. Oyundaki tüm araziler, takas edilemez jetonlardır ve kullanıcılara ait olabilir. Oyuncular, oyunu oynamak için kripto para birimleri ile önceden herhangi bir deneyime veya bilgiye ihtiyaç duymazlar ve NFT’lere dönüştürülebilecek kaynakları toplamak için Arazi NFT’lerine sahip olmaları gerekmez.

Ayrıca LOKA coin, gelecek Drago ve Skin NFT’leri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere özel NFT varlıkları oluşturmak, yükseltmek ve elde etmek için bir NFT güçlendirici olarak kullanılacaktır.

League of Kingdoms (LOKA) Coin Yorum ve Geleceği

League of Kingdoms, Binance borsasının desteklediği bir projedir.
Her token projesinde olduğu gibi bu proje de %100 gelir garantisine sahip bir proje değil. Dolayısıyla yatırımcıların detaylı inceleme yapmadan yatırımlarını hayata geçirmesi tavsiye edilmiyor. Loka coin’i diğer taraftan değerlendirmek gerekirse Binance destekli projelerin  başarı yüzdesinin yüksek olduğunu görüyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments