Mini football Coin Nedir, Yorum ve Fiyatı

tarafından
62
Mini football Coin Nedir, Yorum ve Fiyatı

Mini football Coin Nedir?

MiniFootball, Football ve Doge’nin en büyük hayranlarını bir araya getirerek dünyanın en büyük topluluğunu yaratma hedefi olan yeni bir kriptodur!

Mini football Ekibi futbolu ve kriptoyu seviyor, özellikle de engelleri yıkma ve küresel topluluklar yaratma yeteneğini benimsiyorlar!

Bu nedenle, her iki dünyayı birleştiren bir coin olan MiniFootball doğdu.

Topluluk ödül sistemimiz aracılığıyla deneyimli hayranlara ve yeni hayranlara benzersiz ve ömür boyu bir kez olacak fırsatlar sunarak kripto alanındaki en büyük topluluklardan birini kurmak hedefleniyor.

Mini football Coin Fiyatı (Değeri)

 

Mini football Coin Yorum

Binance Smart Chain ağını kullanan Mini football token, Oyunların hali hazırdaki potansiyeli ile coin piyasasına da etki göstermektedir. Aylık Fifa turnuvaları, Maç biletleri promosyonları ve bir sürü aktivite yapmayı planlamaktadırlar. Düşünce olarak güzel bir proje olsa da bunlar ne kadarı gerçekleşecek bekleyip göreceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.