Mobox (Mbox) Coin Nedir, Yorum ve Fiyatı

tarafından
95
Mobox (Mbox) Coin Nedir, Yorum ve Fiyatı

Mobox Coin (MBOX) Nedir?

MOBOX, kullanıcıları katılımları ve eğlendirirken ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir GameFi platformudur. Finans ve oyunlardan yararlanarak, yenilikçi tokenomikler ($MBOX tahsisi) kullanarak. Gerçekten eşsiz ve sonsuz ve ücretsiz oyun ekosistemidir. Oyun için en iyi DeFi ve NFT’leri birleştirebilirsiniz.

MOBOX’ın Vizyonu, hiçbir NFT meta veri deposunun tekil olmaması gerektiği, bunun yerine her bir meta veri deposunun birbirine bağlanabilmesi ve oyunlar ve platformlar arasında NFT birlikte çalışabilirliği yoluyla her benzersiz NFT’nin artan faydasını sağlayabilmesidir.

MOBOX ekibi, 2,5 milyar USDT’nin üzerinde fon aktaran güvenli Akıllı Sözleşmeler ile 2017’den beri dApp’ler geliştiriyor. DeFi ortaya çıktığında ve oyun geliştirmede yılların tecrübesiyle ekip bir araya geldi ve bir blockchain platformunun nasıl olması gerektiğini yeniden hayal etti ve diğer platformların geçmişte çözemediği sorunların nasıl çözüleceğini araştırdı.

NFT’ler sadece bir heyecan kaynağı olmamalı, aynı zamanda içerik oluşturucuların zaman ve çabalarının karşılığını almalarını sağlamak için gerçekten devrim niteliğinde bir standart olmalıdır.
 

Mobox Coin (MBOX) Fiyatı;

 

Mobox Coin (MBOX) Yorum

Mbox coin yakın zamanda dünyanın en iyi borsalırından biri olan Binance’de listelendi. Gerçekten nft tokenlerine son dönemlerde rağbet ilgi artmaktadır. Oyunların hali hazırdaki potansiyeli coin piyasasına da etki göstermektedir. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.