Önemli Bir Danışmanlık Firmasının Genel Müdürü, Bitcoin’in (BTC) 100.000 Dolara Ulaşacağını Söyledi, Tarih Verdi

tarafından
45
Önemli Bir Danışmanlık Firmasının Genel Müdürü, Bitcoin’in (BTC) 100.000 Dolara Ulaşacağını Söyledi, Tarih Verdi

Yatırım danışmanlığı firması Midas Touch Consulting’den Florian Grummes, Bitcoin fiyatının 25.000 dolara kadar düşebilecek bir dönemden geçtikten sonra altı ay içinde 100.000 dolara yükseleceğine inandığını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kitco News ile yaptığı röportajda Grummes, son zamanlarda kripto paralarda görülen rallinin beklendiğini belirtti ve yatırımcılara fiyatın kısa vadede düzeltme yaşayabileceğini düşündüğü için dikkatlice izlemelerini tavsiye etti.

Genel müdür, son yükselişin “ilk satıştan sonra” kriptoda tipik olduğunu ve BTC’nin 25.000 dolara ulaşabileceğini görebilecek yeni bir satış beklediğini belirtti. Bununla birlikte, Bitcoin herhangi bir noktada dönebilir ve yukarı doğru hareket edebilir.

Analist, Bitcoin fiyatının 100.000 dolara ulaşmayı başarması durumunda, Bitcoin’in potansiyel olarak daha da yükselebileceği tarihi bir eğilime girmesini beklediğini belirtti. Bununla birlikte, o zaman %70’e varan satışlar da yaşayabilir.

Grummes, lider kripto para biriminin oynaklığının o zamana kadar, BTC hala vahşi dalgalanmalar görecek olsa da, bunun şimdi olduğundan çok daha küçük olacağını öne sürdü.

Fiyat tahmini, Bitcoin bir kez daha 50.000 doları aşmaya çalışırken geliyor, ancak görünüşe göre bunu başaramıyor.

Bildirildiği üzere, Bloomberg analisti Mike McGlone da yakın gelecekte BTC için 100.000 dolarlık bir oyunla yukarı yönlü fiyat yörüngelerine devam edebileceğine inandığını açıklamıştı.

Benzer şekilde, popüler analist “KALEO” da Bitcoin fiyatının uzun vadede 100.000 doların üzerine çıkmasını beklediğini söylemişti.