1. Haberler
  2. Altcoin
  3. PlaceWar (PLACE) Coin Nedir ve Yorum

PlaceWar (PLACE) Coin Nedir ve Yorum

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PlaceWar Nedir?

PlaceWar, oyuncuların inşa etme, savaşlar ve ittifak yoluyla oyun içi dünyanın görünümünü oluşturmasına ve tanımlamasına olanak tanıyan, son derece ilgi çekici topçu oynanışı ile çoklu zincirde konuşlandırılmış, merkezi olmayan, stratejik bir oyna-kazan oyun evrenidir .

PlaceWar, oyunlaştırılmış ve açık bir İnternet kültürü meta veri tabanı oluşturur ve kontrolü kullanıcılara verir. Daha önce hiçbir Play-To-Earn oyununda görmediğiniz bir oyun deneyimi garantilidir. Savaş ve yaratmayı bütünleştiriyoruz ve ikisini de destekleyecek bir teşvik mekanizması olduğundan emin oluyoruz.

$PLACE Coin Tahsisi

PlaceWar (PLACE) Coin Yorum

PlaceWar , temel savaş sistemi ile yaratıcılığı birbirine bağlayan, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe (Piksel tuval dünyası) izin veren, topçu atışlarından oluşan temel bir oyuna sahiptir. PlaceWar’ın Pixel’i , bir tablo oluşturmak amacıyla kıtlık yaratıyor, bu da oyuncuların piksel renklerinin kontrolünü ele geçirmek için birbirleriyle savaşmaları gerektiği anlamına geliyor. Bu sadece oyun teşvik mekanizması ile değil, oyuncular arasındaki etkileşimi de artıracaktır. Bu, platformlar arası teşviklerin neden olduğu trafikten ziyade gerçek oyun içi para harcaması ve geliri yaratacaktır.

PlaceWar’ın oyunu, hem gelişmiş ülkelerdeki hem de gelişmekte olan ülkelerdeki oyunculara katılmaya teşvik ediyor. Gelişmiş ülkelerdeki insanlar haritada sadece bölgelerini kazanmak isteyebilirler, bu yüzden güçlerini birleştirmek için gelişmekte olan ülkelerden P2E oyuncuları olabilecek diğer oyuncuların yardımına ihtiyaçları var. Zengin oyuncular öder, P2E oyuncuları çalışır.

PlaceWar Oynanışı

PlaceWar iki sistemden oluşur: Savaş sistemi ve Piksel sistemi.

Oyuncular, Savaş sistemi modlarında hızlı bir savaş başlangıcına sahip olabilir:

PVE Çatışması
PVP Battlefront
10’a 10 Lonca Savaşları
Bir oyunu kazandıktan sonra, oyuncu jeton ödülleri, NFT ve NFT olmayan ödüller alacaktı.

Pixel sistemi, PlaceWar’ın kara sistemidir . Pixel sistemi, oyuncuların NFT olarak sahip olabileceği 90.000 piksel alanına bölünmüş Placedonia adlı bir tuval dünyasının haritasına sahiptir. Her piksel, oyuncuların tanklarını park edebilecekleri, rastgele oluşturulmuş kaynakları toplayabilecekleri, binalar inşa edebilecekleri ve hatta Placedonia’daki piksellerini temsil etmek için bir renk seçebilecekleri bir arazi parçasıdır. Placedonia, oyuncuların savunma botlarını bir tank savaşına davet ederek diğer pikselleri istila etmelerine olanak tanır. Başarılı istilacılar, hasat edilmemiş kaynakları yağmalayacak ve temsil edilen rengi değiştirmeye zorlayabilecektir.

İstila yoluyla, oyuncular kendi resimlerini yaratabilir ve onları görsel alanlara dönüştürebilir. Böyle bir mekanizma, oyun içi lonca fikrini PlaceWar’a getirebilir ve bu da oyuncular arasındaki sosyal bağları arttırır.

PlaceWar’da kazanmanın başlıca 4 yolu vardır:

1. Kazanmak için oynayın: Ödüller kazanmak için PVE ve PVP’de savaşlar kazanın

2. Kazanmayı tahmin edin: Bir Lonca Savaşında kendinize bahse girin ve kazanmak için oyunu kazanın

3. Kazanmak için toplayın: piksel sahibi olun ve kazanmak için kaynakları toplayın

4. Kazanmak için yarat: Sezonluk içerik oluşturucu ödülü kazanmak için oylamaya uygun fetih puanına göre ilk 100

PlaceWar’ın Arkasındaki Ekip Kim?

PlaceWar , Myrtle Anne Ramos tarafından ortak olarak kuruldu . Aynı zamanda Ödüllü bir Blockchain Halkla İlişkiler ve Pazarlama firması Block Tides’ın da kurucusudur . Coinmarketcap’in resmi etkileyicisi, MetaGaming Guild’deki KOL İş Ortağı ve Operasyonları ve GokuMarket’in Başkan Yardımcısıdır. Myrtle aynı zamanda Play-to-play oyun burs programları, ortaklarıyla birlikte burs programı ve Play-to-play oyunları organize eden öncülerden biridir ve Güneydoğu Asya’daki en büyüklerden biridir.

PlaceWar projesi belirgin ve oyun geliştirme sektörünün yanı sıra blockchain teknolojisinde yaşanan hem üyelerini bir araya getirir. Çekirdek oyun geliştiricileri, Filipinler ve Tayvan’da lider bir mobil oyun stüdyosu olan Mega Game Studio’dan. Takımda 10 yılı aşkın oyun ve geliştirme deneyimi ile Mega başarılı bir geçmişe sahiptir ve ürün oluşturmadan pazarlamaya ve para kazanmaya kadar tüm görevleri yerine getirme yeteneğine sahiptir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
PlaceWar (PLACE) Coin Nedir ve Yorum

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yorum Coin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!