Polygon (MATIC) Coin Nedir, Yorum

tarafından
73
Polygon (MATIC) Coin Nedir, Yorum

Polygon (MATIC) nedir?

Matic Network (MATIC) madenciliği yapılmayan bir kripto para türüdür. Tüm Matic Network (MATIC) miktarı vakıf tarafından üretilmektedir. Matic Network (MATIC) toplamda 10.000.000.000 MATIC adet üretilecektir. Şu anda piyasada bulunan Matic Network (MATIC) adedi 2,758,503,686 MATIC’dir. Belirli aralıklarla piyasaya MATIC arzı yapılmaya devam etmektedir.

Matic Network (MATIC) Nisan ayında Binance’in Launchpad’deki ​​IEO’sunda 5 milyon dolar topladı ve 1,9 milyar tokenin hepsini satmayı başardı. Kripto yaşamına girmiş olduğu zamandan beri, token kripto arenasındaki en büyük oyuncuların bir kısmını devirerek -Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve XRP’yi aştığı zamanlar- hacimde %1.000 civarında bir kazanç elde etti.

Polygon (MATIC) Fiyatı

 

Matic Network’ün yükselişine ne sebep oluyor?

“Binance tesiri”ni belirtmeden kaçmak mümkün değil, çünkü ilk Binance IEO projeleri arasında yer alan token satış sonrası yeni zirvelere ulaştı. Gerçek şu ki Binance, kripto pazarının büyük bir çoğunluğunu kontrol ediyor. Binance ile bir şekilde beraberlik nerede ise her vakit faydalıdır.

Bu yükseliş gelişmeleri sebebiyle insanoğlu, Coinbase’in yakında Matic’i listeleyeceğini varsaydılar. Ancak hemen hemen herhangi bir listeleme haberi gelmedi. Sadece bu konum, yatırımcıların Coinbase listelemesi ile Matic’in fiyatının havaya uçmasını ümit etmelerini engellemedi… Matic’in meteorik yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu devam edecek mi? Yoksa bir süre sonrasında kripto paranın düştüğünü mü göreceğiz?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

Matic Network (MATIC) Nasıl Alınır?

Binance.com’üzerinden üye olarak alım satım yapabirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.