Project TXA Coin (Token) Nedir? Yorum

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Project TXA , Hybrid-DEX veya hDEX olarak adlandırılan yeni nesil DEX’ler için Merkezi Olmayan Düzen Katmanı oluşturur.

Zincirler arası müzakere için devrim niteliğinde bir açık kaynaklı, topluluk tarafından işletilen Uzlaşma Verileri Oracles (SDO’lar) düğümleri ağı oluşturuyoruz.

Project TXA nedir?

TXA, yerleşim katmanının üzerine inşa etmek isteyen borsalara merkezi olmayan yerleşim hizmetleri sağlayan açık kaynaklı bir projedir.

TXA‘nın Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanı, yeni bir tür kripto değişimi için temel görevi görür: Hibrit-Merkezi Olmayan Değişim anlamına gelen hDEX.

TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı, merkezi olmayan yerleşime sahip merkezi bir sipariş defteri mimarisini hayata geçiriyor. Bu, yatırımcıların gizlilik ve güvenlik açısından DEX benzeri bir ticaret deneyimi yaşarken CEX benzeri hızlara erişebilecekleri anlamına gelir.

TXA‘nın Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanı tamamen genişletilebilir, yani kullanmak isteyen tüm borsaları desteklemek için token sahipleri tarafından TXA Yönetişim Süreci aracılığıyla genişletilebilir.

Daha sonra, artan sayıda değişimi desteklemek için açık kaynak geliştirme yoluyla entegre edilebilir. Bu nedenle, onu kullanmak isteyen herhangi bir kuruluş tarafından işletilen çoklu değişim platformlarını potansiyel olarak destekleyebilecektir.

Örneğin, Tacen (tacen.com) şu anda dünyanın ilk hDEX’ini inşa ediyor ve sonunda bu yeni değişim mimarisine çekilecek ve genişlemesine ve büyümesine katkıda bulunacak birçok geliştiricinin ilki.

TXA‘nın Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanı, eşleşen siparişler üzerinde uzlaşmayı sonuçlandırmak için P2P yükümlülükleri üzerinde bir uzlaşmaya varmak için bir Mutabakat Verisi Oracles yeter sayısı (şu anda en az 10) için bir merkez görevi görür.

SDO operatörleri, TXA hissesine sahip olan ve bir hDEX’te yapılan işlemler için takas hizmetleri sunan TXA coin sahipleridir. Daha sonra ticaret başına hizmetleri için bir uzlaşma ücreti alma özgürlüğüne sahip olacaklar ve bu da değişim sürecinin daha da demokratikleşmesine yol açacaktır.

Başka bir deyişle, bir SDO, Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanında ticaret verilerini alan, ticari uzlaşma sürecini destekleyen ve SDO operatörlerine ticaret ve uzlaşma sürecinde sahiplik almaları için bir platform sağlayan bir tür düğüm görevi görür.

TXA Coin Yorum

TXA Coin, TXA’nın Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı için ekosistem yardımcı coinidir . TXA Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanını kullanan veya Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanında bir Hesap Görme Verisi Oracle çalıştırmak için ağ yönetimine katılan borsalarda ücret yerine kullanılabilir . Topluluktaki TXA token sahipleri , Merkezi Olmayan Yerleşim Katmanı üzerine kurulu borsalara ekosistem içinde merkezi olmayan yerleşim hizmetleri sağlama fırsatına sahip olacak ve ekosistem içindeki hizmetleri için bir ücret talep edebilecek. Hızla artan düzenleme ile DeFi’deki verim üreten kaynaklar hızla kuruyor.SDO operasyonu topluma yeni nesil üretkenlik fırsatları sunuyor.

TXA’nın yardımcı programı tamamen TXA Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanı içindedir ve onu yerleşim hizmetleri için kullanan borsalar tarafından kullanılabilir. TXA’nın Merkezi Olmayan Uzlaşma Katmanı ve Madeni Para hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz (https://www.txa.app/).

Dolaşımda Kaç TXA Coin Var?

TXA’nın toplam arzı 50.000.000.000 ile sınırlıdır ve tahmini başlangıç ​​dolaşım arzı 2.000.000’dir.

TXA’yı Nereden Satın Alabilirsiniz?
Şu anda tüccarlar, önümüzdeki haftalarda birkaç borsa ile KuCoin aracılığıyla TXA satın alabilirler.

Proje TXA Değeri (Fiyat)

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Project TXA Coin (Token) Nedir? Yorum

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yorum Coin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!