Radio Caca (Raca)

Radio Caca (Raca) Coin Nedir, Yorum ve Geleceği

Bu yazımızda sizlere Radio Caca Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve Radio Caca Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Radio Caca Nedir?

Radio Caca, Koda Inc.’in resmi ortağıdır ve Maye Musk, Elon Musk’un Annesinin Desteklediği Silikon Vadisi’nde bulunan yenilikçi bir robotik girişimi olan Koda’nın resmi küresel elçisidir.
Proje, Reddit forumunda farklı NFT pazarlarına açılan bir kapı olarak tanımlanıyor.

RACA, Binance Smart Chain (BSC) ağının BEP-20 standardında geliştirilen, projenin yerel tokenidir. Bu yardımcı program tokeni, müzik ve dijital sanat alanındaki ürünler ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Ayrıca RACA, USM Metaverse’deki arazi, nadir kaynaklar ve diğer NFT’leri çıkarmak için de kullanılır. Kullanıcılar, USM Metaverse’de RACA’yı bir yönetişim tokeni olarak kullanabilir.

Token Sözleşme Adresi:
0x12BB890508c125661E03b09EC06E404bc9289040

Radio Caca Fiyatı;

 

Radio Caca Yorum ve geleceği

Radio caca robotik projelere önem, veren destek veren bir projedir. Son günlerde tokenin değerinde yükselmeler görülmektedir. Elon Musk’un Annesinin Desteklediği Proje yeni olduğu için bizlerinde bilgisi şuan için kısıtlıdır. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

0 Yorumlar

Yorum Bulunamadı