RealFevr (FEVR) Coin Nedir ve Yorum

tarafından
28
RealFevr (FEVR) Coin Nedir ve Yorum

RealFevr 2015 yılında kurulmuş, 1,2 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip 10 ulusal ligin fantezi futbol ligini bulunduran bir fantezi futbol uygulamasıdır. Kendini uluslararası fantezi ligi konseptiyle kanıtlayan RealFevr’in yeni hedefi küresel spor NFT’leri pazarına girmek. Resmi fikri mülkiyet tarafından desteklenen ilk futbol video NFT pazarını başlatıyor. FEVR Tokeni ise ekosistemin native tokeni olacak.

Video koleksiyonları takas edilebilecek, kullanıcılar takımlarını güçlendirmek ve arkadaşlarıyla etkileşimlerinde kullanabilecekler. FEVR Tokeni Paket alımı için, NFT satın alımı için, Jeton liglerinde oynamak için, p2p ödünç vermek için, Kulüp başlatma panelleri ve abonelik havuzuna katılım için kullanılabilecek.

RealFevr hem ana uygulaması, FEVR Tokenleri için, NFT koleksiyonlarının basımı ve takası için bir dizi farklı teknoloji kullanır.

  • Akıllı sözleşmeler, varlıkların oyuncular tarafından tam sahipliğini ve transferini sağlar.
  • Video koleksiyonları Binance Smart Chain üzerinde pazarda ve FEVR tokenlerinde dağıtılacak.
  • Oyuncuların NFT’lerini diğer oyunculara ödün vermesini sağlayan DeFi protokolleri.
  • Herhangi bir oyuncunun Likidite havuzu sağlaması ve likidite havuzu ödülleri kazanmasına izin veren merkeziyetsiz borsalar.

Toplam ve maksimum arzı 16 milyar adettir. 2.2 milyar adedi dolaşımdadır. 8 temmuzda ön satışı gerçekleşen FEVR Tokeni PancakeSwap ve Gateio Borsasında bulunuyor. Gateio Borsasına Üye olarak FEVR Tokeni alabilirsiniz.