Rocket Bunny Coin (Token) Nedir? Yorum ve Detaylar..

tarafından
39
Rocket Bunny Coin (Token) Nedir? Yorum ve Detaylar..

Rocket Bunny Coin Nedir?

Rocket Bunny, maksimum dolaşımdaki 777 Katrilyon arz’a sahip deflasyonist bir coin dir. Her işlem, dört eşit parçaya dağıtılan %4’lük bir vergiye tabidir : %1 sahiplerine, %1 The Rabbit’s Hole’a yakılmış, %1 kilitli likidite ve %1 likidite sağlayıcılarına bonus olarak. Hacim arttıkça, yakılan miktar logaritmik olarak artar ve sonuçta arzda üstel bir azalmaya yol açar.
Her işlem, sahipleri otomatik olarak ödüllendirir ve likidite kilitleri aracılığıyla coinin fiyat tabanını artırır.

Rocket Drop, kullanıcıların herhangi bir ERC-20 jetonunu belirlenmiş havuzlara yatırmasına ve getiri elde etmesine olanak tanıyan bir çiftçilik/kasa sözleşmesidir. Bunu diğer çiftçilik sözleşmelerinden farklı kılan şey, bahisle aynı jetonla ödeme yapan havuzların oluşturulmasına izin vermesidir. Ek olarak, WETH dahil olmak üzere diğer herhangi bir ERC-20 tokeninde verimi dağıtan çiftçilik havuzlarının oluşturulmasına izin verir. Bu, hemen hemen her jeton için çiftçilik havuzlarını hızlı ve ucuz bir şekilde, hepsi aynı sözleşme dahilinde açmamıza olanak tanır.

  • Tipik satış öncesi yapıya bir alternatif sunar
  • Yeni jeton lansmanları için daha fazla benimsemeye izin verir
  • Yeni projeler için anında likidite sağlar

Rocket Bunny Coin Yorum

Rocket Bunny şuan için herhangi bir borsada listelenmemektedir, Ancak yakın zamanda bazı borsalarda listeleneceğine dair bilgiler gelmektedir. Kendilerinin paylaştığı takvime göre coin piyasaya girmek üzere olduğu görülmektedir. Edindiğimiz bilgiler artıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.