Shiba Inu 3 Değerli Haberi Duyurdu: İşte Detaylar!

tarafından
70
Shiba Inu 3 Değerli Haberi Duyurdu: İşte Detaylar!

BitPay’in altyapısı sayesinde, Shiba Inu ve başka kripto para üniteleri global kabul görüyor. Milyonlarca kullanıcı ve müşteriye hitap eden 3 dev şirket, kripto paralarla ödeme kabul edeceklerini duyurdu.

Shiba Inu, yeni bir paydaşlığı hazırlanıyor

İlk haber, İtalya merkezli bir giysi markası olan John Richmond’dan geldi. Yakın tarihli bir tweet’te John Richmond topluluktan görüş bildirmelerini istedi.

Özellikle, tanınmış giysi markasının bu tıp tweetleri, lüks otellerle yaklaşmakta olan bir iştirake işaret ediyor. Fakat, rastgele bir detay şimdi resmi olarak açıklanmadı. Buna karşın, topluluğun %99’u bu fikri yorum kısmında destekliyor.

Ripio, yakında Shiba Inu için takviye ekleyecek

Latin Amerika’daki işletmeler için elektronik ödeme tahlilleri sunan bir Bitcoin ve kripto para şirketi olan Ripio App, Shiba Inu’yu en kısa müddette platformunda listelemeye hazırlanıyor. Shiba Inu topluluğu üyelerinin tweetlerinden birine yakın vakitte karşılık veren Ripio App, firmanın Shiba Inu Topluluğuna aşık olduğunu ve yakında SHIB’yi listeleyeceğini itiraf ediyor.

Çok yakında geliyor, tahminen de bu topluluğu zati seviyoruz.

Ripio App, platformunda Shiba Inu’yu listeleyen birinci Arjantin merkezli borsası olmaya aday. Bu ortada, uygulamanın 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Bu haber, başka Arjantin borsalarını Shiba Inu’yu listelemek için teşvik ediyor.

SHIB, DOGE, BTC artık Avrupalı havayolu şirketinde ödeme yöntemi

İkinci haberde, Universal Air Travel Plan (UATP) tarafından 16 Haziran’da yayınlanan resmi basın açıklamasına nazaran Vueling, SHIB ve DOGE üzere kripto paralar da dahil olmak üzere uçak bileti satın almak için kripto para ünitelerini kabul edilebilir hale getirmek için BitPay ve UATP ile paydaşlık kurdu. Yorumcoin.com olarak detayları bu makalede el aldık.

Anlaşmanın bir öteki kıymetli iştirakçisi, teknolojisi havacılık sanayisinde yaygın olarak kullanılan UATP şirketi oldu. Şu anda bilet fiyatları fiat olarak listelense de, müşteriler çeşitli kripto cüzdanlarını kullanarak ödeme yapabilecekler. Ödeme yol olarak eklenen kriptolar ortasında SHIB, DOGE, BTC ve başka tanınan paralar yer alıyor.

BitPay, ana uygulayıcı olarak pozisyonunu güçlendiriyor

İlginç olan, BitPay’in yavaş yavaş şirketler ortasında kripto benimseme eğiliminin ana itici gücü haline gelmesidir. Son vakitlerde, Blockchain ödeme sürece öncüsünün global şirketlerle iştiraklerini gördük. Müşterilerinin Taylor Travel Management ve yat kiralama hizmeti Camper & Nicholson üzere varlıkları eklemeyi başardı.

Sonuç olarak, BitPay tarafından belirlenen vektör açıktır. Rastgele bir ileri teknoloji birinci sefer daha varlıklı sınıfa sunulduğunda ve daha sonra sıradan beşerler ortasında kitlesel olarak yayıldığında, düzenek tahminen bir sefer daha işe yarayacaktır.