Shiba Inu Metaverse İçin Yeni Konseptini Açıkladı

tarafından
304
Shiba Inu Metaverse İçin Yeni Konseptini Açıkladı

Shiba Inu , Metaverse’in orijinal konsepti olan The Rocket Pond’u ortaya koyuyor. Roket terimi, kripto para birimi sektöründe sıklıkla kullanıldığı için ekip tarafından seçildi. Değeri aya giden bir varlık sınıfına atıfta bulunmak için. Roket Göleti efekti siyah beyaz olarak gösterilir.

Ekip şunları söyledi:

Rocket Pond, dağların içinde gizli bir tatil yeri hissi veriyor, YMCA veya KOA kamp havası, etrafınızdaki vahşi doğa ile modern lüksler/turistik unsurlarla birleşiyor.

Özellikle, Lake Tahoe, Heavenly Village, Glenwood Caverns Adventure Park ve Cape Canaveral dahil olmak üzere çok sayıda Amerikan bölgesi mimari ilham kaynağı oldu. White Fur, California Corn Lily, Ponderosa, Alder, Cedar, Jeffrey Pine ve Sülfür çiçekleri de çiçekten ilham aldı.

Ekip ayrıca Resort, Gondollar, Alpine Coaster, Fly Fishing, Tubing, Trail Hiking, Şenlik Ateşleri/Kamp, Gizli Şelaleler ve Gondolların hepsinin Rocket Pond deneyimi fikrine katkıda bulunduğunu belirtti.

SHIB için ilk fikir olan Metaverse WAGMI Tapınağı, meme tabanlı kripto para projesi tarafından açıklandı. Bu kavramların görsellerini halkla paylaşmanın amacı, topluluğun tepkisini almak ve Shiba Inu’nun metaverse projesinde her sitenin oynayacağı kısımlara ipucu vermektir.