Teknasyon Kurucularından Kozmik Kripto Cüzdanı Uygulaması Getwallet! (Sponsorlu)

tarafından
22
Teknasyon Kurucularından Kozmik Kripto Cüzdanı Uygulaması Getwallet! (Sponsorlu)

Getwallet, tüm dünyada en yaygın kullanılan kripto cüzdanları ortasında yerini almak için geri sayımı başlattı.

Mobil kullanıcıların kripto dünyasına erişimlerini kolaylaştırmaya odaklanan Getwallet, token transferini “herhangi bir telefon numarasına SMS göndermek kadar kolay” hâle getirecek. Teknasyon’un kurucuları, teknoloji ve pazarlama alanındaki 15 yıllık tecrübelerinden aldığı güçle kripto cüzdanı Getwallet’a popülerlik kazandırmayı hedefliyor.

Kripto para kullanımını yaygınlaştırarak ekosistemi yeni kullanıcılar ile buluşturmayı amaçlayan Getwallet, dünyanın neresinde olursanız olun, dilediğiniz telefon numarasına token transferini sağlam ve süratli bir formda gerçekleştirecek. Getwallet, kullanıcılarını uzun cüzdan kodları ve karmaşık süreçlerden kurtararak, ek bir uygulamaya gereksinim duymadan yalnızca taşınabilir kimliğini kullanarak kendi resmi token’ı Getcoin transferi yapmasını sağlayacak.

Getwallet.com, Getcoin.com ve Getpay.com ile güçlü bir alan ismi kombinasyonu oluşturan Getwallet’ın öncelikli pazarları ortasında CIS bölgesi ve Endonezya başta olmak üzere Asya kıtası ile Amerika kıtasında bulunan çeşitli ülkeler yer alıyor.

Getcoin için erken erişim tarihi olarak 1 Haziran’ı belirleyen Getwallet, 11 Ekim 2022 tarihinde ise ICO sürecini başlatacak. Yatırımcı talebi yerine kendi kullanıcılarının yaratacağı bir iktisat üzerine kurgulanan iş modelinde, sonlu ve çok az sayıda kişi için erken erişim kabul edilecek.

Güncel gelişmelerden haberdar olmak ve daha fazla bilgi edinmek için https://www.getwallet.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.