Telegram, Twitter’daki Anonim Bir Kullanıcının Şok Argümanları Hakkında Açıklama Yaptı

tarafından
58
Telegram, Twitter’daki Anonim Bir Kullanıcının Şok Argümanları Hakkında Açıklama Yaptı

Twitter’da @adyingnobody isimli bir kullanıcı, içinde kripto fenomenleri ve alandaki önde gelen yatırımcıların dahil olduğu bir dizi kabahati açıklayacağını argüman eden uzun bir tweet dizisi paylaştı. Telegram yaptığı açıklamada, kelam konusu argümanların “bir dolandırıcılığın tüm özelliklerini taşıdığını” söyledi.

https://twitter.com/adyingnobody/status/1534021154674966529

Twitter’daki @adyingnobody isimli anonim bir kullanıcının savları kripto topluluğunda ses getirdi. Uzun bir tweet dizisi paylaşan kullanıcı, Telegram’daki bir açıktan yararlanarak 100 GB’dan fazla ileti indirdiğini ve bu iletilerin kripto dünyasının önde gelen isimlerine, projelerine ve fenomenlerine ilişkin olduğunu söyledi. Bildirilerde ise tecavüzden suikasta kadar çok geniş bir yelpazede kabahatlerin olduğunu öne sürdü.

https://twitter.com/adyingnobody/status/1534022363024703488

İfşayı kademeli bir halde gerçekleştireceğini söyleyen kullanıcı ayrıyeten hangi cinsten iletileri hangi tarihlerde yayımlayacağına kadar pek çok ayrıntı paylaştı.

Telegram Açıklama Yaptı

Telegram’dan bir sözcü bahis hakkında açıklama yaptı ve kelam konusu olayın bir dolandırıcılığın tüm ayırt edici özelliklerine sahip olduğunu söyledi. Şirket ayrıyeten tweet dizisinin insanların özel anahtarları çalan kimi makus emelli yazılımları indirmesini amaçlıyor olabileceğini söyledi.