Ünlü Şirket Paylaştı: Bu 11 Altcoin’e Yatırım Yaptı!

tarafından
24
Ünlü Şirket Paylaştı: Bu 11 Altcoin’e Yatırım Yaptı!

Bir ICO platformu olan Coinlist, 2022’nin yaz mevsimi için toplu altcoin tohum projelerini duyurdu. Geçtiğimiz gün erken saatlerde, toplumsal ağ sayfaları aracılığıyla Coinlist, 2022 yazı için tohum projelerinin listesini açıkladı. İşte detaylar…

Coinlist, bu altcoin projelerine yatırım yapıyor

Coinlist duyuruyu yaptıkları blog yazısında, devam eden piyasa sıkıntılarına karşın Andreessen Horowitz’in 4,5 milyar dolar toplayarak rekorları nasıl kırdığını vurguladı. Birebir vakitte, “Babel Finance, StarkWare ve Magic Eden üzere öbür teşebbüsler, son bağış toplamalarında milyarlarca dolarlık değerlemeler elde etti,” sözlerini kullandı. Coinlist’in 2022 yılı için yatırım yaptığı projeler ise aşağıdaki halde:

  • Arrow Markets: Opsiyon ticaret platformu.
  • TeleportDAO: Zincirler ortası (cross-chain) varlık protokolü.
  • Candy Shop by LIQNFT: NFT pazaryeri.
  • Mystiko: Web3 kapalılık sağlayıcısı.
  • Decent: Müzik NFT platformu.
  • Loop Crypto: Otomasyon aracı.

Yatırımcılar kripto teşebbüsleri hakkında hala umutlu

Coinlist’in blog yazısında yatırımcıların, azalan kripto fiyatlarına ve piyasadaki volatiliteye karşın kripto teşebbüslerini hala sevdiği belirtiliyor. Kriptodaki “risk sermayesi” faaliyeti 2022’de yavaşlıyor üzere görünse de erken evre kripto yatırımcıları daha az gürültü, daha fazla sinyal ve daha fazla kalite fırsatı olduğu için heyecanlılar. Birçoğu, kripto kışının sanayinin daha geniş volatilitenin doğal bir modülü olduğuna ve bu fiyat düşüşlerinin barikatlar yerine küçük mahzurlar olduğuna ikna olmuş durumda.

Örneğin Andreessen Horowitz, kriptoya adanmış 4,5 milyar dolarlık bir fon toplayarak son vakitlerde rekor kırdı. Yeni teşebbüsler Babel Finance, StarkWare ve Magic Eden, en son bağış toplamalarında milyarlarca dolarlık değerleme elde etti. Bitcoin ödemelerine odaklanan bir teşebbüs olan Lightspark, geçen ay 175 milyon dolarlık fonla sessiz sedasız yükseldi.

CoinList, CoinList Seed’i piyasaya sürdüğünden beri, programda Acala, Biconomy, Injective, Parsiq ve Rabbithole dahil olmak üzere 55’in üzerinde büyük teşebbüsü ağırladığını aktardı. İştirakçi takımlar, 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip CoinList topluluğuna geniş bir biçimde maruz kalma, öbür CoinList Seed şirketleriyle işbirlikleri, CoinList ortak ekosistemine erişim, mentorluk fırsatları ve kripto para sevgisinden yararlandı. CoinList Seed’de yer alan bu şirketlerin birden fazla, üst seviye yatırım fonlarından para kazanmaya devam etti ve kripto ekosisteminde token’larını, protokollerini yahut dApp’lerini yaygın bir biçimde benimsenerek başlattı.