Wemix Coin nedir? Yorum ve Geleceği 2023-2024

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wemix, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için blockchain tabanlı bir platformdur ve Wemade’nin bir yan kuruluşu olan Wemade Tree tarafından geliştirilmiştir. Şirketin amacı, öncelikli olarak deneyim odaklı hizmetler sunmak için blockchain ile oyun oynamanın temel özelliklerini içeren bir ağ sağlamaktır.

Geçen ay, WEMIX tokeni CoinMarketCap’e göre 21 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24,68 $’a yükseldi, ancak fiyat 23 Kasım’da gün içi en düşük seviyesi olan 16,58 $’a geriledi ve 25 Kasım’da 17,35 $’dan kapandı.

Wemix fiyat tahminleri

Wemix amacı: Oyun içi varlıkların paylaşımı ve çoğalması
Şirket, Wemix’in asıl amacının oyunları, kullanıcıları, geliştiricileri ve platform sağlayıcıları birbirine bağlayan gelişmiş bir ekosistem sunmak olduğunu belirtiyor.

Wemix ağı, çok zincirli yapı içinde verimli ve sorunsuz varlık ve veri aktarımı sağlayan ticaret delegelerine büyük ölçüde güvenir. Esasen, tüm ticaret sürecinin tamamen akıllı sözleşmelere bağımlı hale gelmesini engellerler . Çok sayıda zincirden oluşan bu yapı, sonuçta kullanıcıların varlıklarını kapsamlı bir şekilde yönetmelerini ve ticaret yapmalarını sağlar.

Teknik incelemesinde şirket , oyun endüstrisinde aşırı doygunluğa işaret ediyor ve bu durum, şu anda var olan aşırı miktarda içerik nedeniyle kullanıcıları genellikle caydırabiliyor.

Bu nedenle proje, oyun geliştiricilerin daha önce oluşturulmuş varlıkları yeni oyunlar için kullanmalarını sağlayarak odağını daha eğlenceli kullanıcı deneyimlerine kaydırmayı hedefliyor. Bu yöntem, nihai olarak oyun geliştiricilerin yeni kullanıcı deneyimleri sunmasını sağlamayı amaçlayan, Wemix’in ağı içinde oyun içi varlıkların paylaşılması ve çoğaltılması olarak adlandırılır.

Wemix’in hibrit çok zincirli yapısı üç katmandan oluşur:

çok sayıda işlemin hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlenmesine odaklanan bir hizmet zinciri

Wemix ekosisteminde varlık yönetimi rolünü üstlenen bir halka açık zincir

varlıkların farklı zincirler arasında transferini sağlayan bir köprü zinciri

Özellikle, köprü zinciri, ağın varlıkları kolayca transfer etmek, karşı tarafları belirlemek ve işlemleri tamamlamak için güvendiği çok önemli bir süreç olan çok zincirli bağlantıyı kolaylaştırır. Şirket, bu tür bir birlikte çalışabilirliğin mevcut sunucu-istemci hizmetlerini büyük ölçüde geliştirebileceğini ve blockchain endüstrisinin geleceğini hızlandırabileceğini belirtti.

Ayrıca Wemix ağında gerçekleşen tüm işlemler, genel işlem kayıtlarını içeren akıllı sözleşmelere dayalıdır ve bu açıklık, platforma bir şeffaflık katmanı ekler.

WEMIX Coin nedir?

WEMIX, platformun yerel tokenidir ve birincil kullanımı, oyuncuların oyun içi öğeleri satmasına ve satın almasına olanak tanıyan, pazarda bir para birimi biçimi olarak kullanılır.

Platform sağlayıcılarından coin kazanan geliştiricilere ve oyunculara kadar, Wemix ekosistemindeki tüm katılımcılar, oyun içi varlıkların paylaşımı ve çoğalması yoluyla coinlerin değeri arttıkça daha büyük ödüller alabilir.

Geliştiriciler ayrıca oyuncuları ödüllendirmek için oyuna özel coinler verebilir ve ardından oyun içi öğeler satarak coinleri geri alabilir.

CoinMarketCap’e göre , toplam bir milyar arzdan dolaşımda 123 milyondan fazla WEMIX madeni para var .

Wemix fiyat sürücüleri: Çok zincirli bir yapıda varlık sürekliliği

Proje için önemli bir artı, oyun geliştiricilerin başka yeni oyunlar oluştururken önceden oluşturulmuş varlıkları aktif olarak kullanabilmeleridir. Özünde bu, oyunlarını ilgili varlıklara bağlayan mini bir ekosistem kurmalarına olanak tanır.

Wemix için mini bir ekosistem, mevcut parçalanmış oyun platformu yapısını (görünüşte durdurulan bir şekilde çalışır) ortadan kaldırır ve oyuncuların varlıklarının bir varlık sürekliliği süreci aracılığıyla pazarda paylaşılmasına ve dağıtılmasına olanak tanır.

Daha spesifik olarak, oyun geliştiricileri geliri en üst düzeye çıkarma endişesinden kurtulursa, kullanıcı merkezli ve geliştirici dostu politikalar sürdürmek ve dünyadaki tüm katılımcılar için karşılıklı yarar sağlayan bir ekosistemin temelini oluşturmak için daha iyi bir konuma gelebilirler ve gelecekler. değer zinciri, şirket iddia ediyor.

Ayrıca Wemade (Wemade Tree’nin ana şirketi) küresel bir erişim geliştirdi ve bu şüphesiz Wemix’in popülerleşmesine katkıda bulundu. Örneğin, 2021’in üçüncü çeyreğinde Wemade’nin gelirinin %54’ü, Güneydoğu Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’dakiler de dahil olmak üzere denizaşırı kullanıcılardan geldi.

Diğer Wemix madeni para haberlerinde, proje, Güney Kore’deki bir dizi farklı sanatçı ve dijital yaratıcının ilgisini çeken 21. misli olmayan token (NFT) müzayedesini bu ay tamamladı.

Wemix token fiyat analizi: Teknik görünüm ve en son haberler

WEMIX madeni parası Ekim 2020’de 0,3599 dolardan piyasaya sürüldü, ancak 18 Eylül 2021’de 2,96 dolardan kapanana kadar ivme kazanmaya başlamadı ve 30 Ekim’de gün içi en yüksek seviyesi olan 6,79 dolara yükseldi. Bu artış, WEMIX tokeninin 20 Eylül’de 40 gün önce  Liquid’de listelenmesiyle ilişkilendirilebilir .

Bunu, fiyatın 15 Kasım’da 14.87$’lık kapanış fiyatına ve ardından 17 Kasım’da 17.72$’a sıçramasıyla güçlü bir ralli izledi. Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, WEMIX hemen ardından 21 Kasım’da neredeyse %40 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 24.68$’a ulaştı.

Ancak, bu ralli kısa sürdü ve fiyat 6 Aralık’ta gün içi en düşük seviyesi olan 8,08 $’a geriledi ve 15 Aralık’ta gün içi en düşük seviyesi olan 7,85 $’a geriledi.

29 Aralık itibariyle, WEMIX kripto parası şu anda yaklaşık 10,69 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre , piyasa değeri 1,3 milyar dolar olan kripto para birimleri listesinde 211. sırada yer alıyor .

Wemix fiyat tahmini: Al, sat veya tut?

Kısa dönem için, TradingView’den alınan teknik analiz verileri, 29 Aralık’ta yazı yazıldığı sırada yükseliş gösteriyordu. Dört düşüş sinyaline kıyasla yükseliş sinyali veren 12 gösterge vardı.

100 ve 200 günlük basit hareketli ortalama ( SMA ) ve üstel hareketli ortalama ( EMA ) ‘al’ sinyalleri verirken, 30 günlük SMA ve EMA ‘sat’ sinyalleri veriyordu. Gövde hareketli ortalaması ve hacim ağırlıklı hareketli ortalaması (VWMA), ‘al’ sinyalleri sağladı. Göreceli güç endeksi ( RSI ), stokastik RSI ve ortalama yön endeksi nötr kaldı.

Uzun vadeli WEMIX token fiyatı tahmini açısından, algoritma tabanlı tahmin hizmeti Wallet Investor  olumlu bir görünüm verdi. Geçmiş verilere dayanarak, Wallet Investor, WEMIX tokeninin ABD dolarına karşı fiyatının Aralık 2022’de 34,20 dolara, Aralık 2024’te 80,90 dolara ve Aralık 2025’te 104,17 dolara ulaştığını gördü.

DigitalCoin , tokenin Aralık 2022’de 16.54$’a, 2025’te 20.01$’a ve 2028’de 45.59$’a çıkmasını bekleyerek WEMIX kripto fiyat tahminini destekledi.

Price Prediction’ın WEMIX/USD tahminine göre , WEMIX’in ortalama fiyatı 2022’de 16,27$’a, 2025’te 51,89$’a ve 2030’da 316,90$’a ulaşabilir.

BigONE Exchange başkanı ve Moğolistan’ın ulusal verimlilik gündemi baş dijital danışmanı Anndy Lian,

Capital.com’a şunları söyledi:

“Wemix, Wemade’nin sahip olduğu blockchain tabanlı bir oyun platformudur, ancak Wemade oyun endüstrisinde yeni bir oyuncu değildir. Şirketin küresel hiti The Legend of Mir 2, dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyu bir araya getirdi. Wemade Tree’nin (Wemade’in yan kuruluşu) CEO’su Shane Kim’i de tanıyorum ve onun vizyonunu ve iş modelini inanılmaz derecede gelişmiş buluyorum. Güney Kore’de blockchain tabanlı oyunların muazzam potansiyelini görüyorum ve Wemix kendisini küresel olarak pazarlamaya devam ederse, yapım aşamasında olan başka bir efsanenin ortasında olabiliriz.”

WEMIX madeni para fiyatı tahminleri ararken, analistlerin ve algoritma tabanlı tahminlerin yanlış olabileceğini unutmayın. WEMIX projeksiyonları, bir kripto para biriminin geçmiş performansına ilişkin temel ve teknik çalışmalara dayanmaktadır – bu, gelecekteki sonuçların garantisi değildir.

Kendi araştırmanızı yapmanız ve ticaret yapma kararınızın riske karşı tutumunuza, piyasadaki uzmanlığınıza, yatırım portföyünüzün dağılımına ve para kaybetme konusunda ne kadar rahat hissettiğinize bağlı olduğunu her zaman unutmayın. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla asla yatırım yapmamalısınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Wemix Coin nedir? Yorum ve Geleceği 2023-2024

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yorum Coin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!