Zenfi Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

4
Zenfi Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

ZENFI AI Coin Nedir?

ZENFI AI, Akıllı NFT’lere kodlanmış ve merkezi olmayan ve sonsuz bir depolama ortamına yerleştirilmiş zihinsel durumlarının (yani zihin ve ruh) öykünmelerini oluşturmasına olanak tanıyan bir Akıllı Metaverse sağlar.

ZenFi, insanların zihnini ve zekasını fiziksel dünyanın ve kendi sınırlarının ötesinde korumak için tasarlanmış bir Zeka Metaverse için çalışın bir sistemdir nihayetinde, ZenFi protokolleri her insanın kendi özünün bir öykünmesini yaratmasını sağlayacaktır.

İnsanın kendi benliğinin ve zekasının dijital dönüşümünün uzun ömürlü olabilmesi için sonsuz bir depolama ortamında saklanması gerekir. Bu amaçla, blockchain teknolojisi ve daha spesifik olarak, Non-Fungible Token (NFT), en önemli ve en doğal adaydır. Sonuç, akıllı bir NFT olacaktır. Akıllı bir NFT, akıllı bir Metaverse için tartışmasız mükemmel bir legodur. Kendi kişiliğine ve blok zinciri tarafından yönetilen mülkiyete sahip, kendine özgü, AI destekli bir dijital temsildir. Bu, iki üstel kavramın mükemmel bir birleşimidir.

Zenfi AI Coin Yorum ve Geleceği?

Zen, BEP-20 standartlarında üretilmiş ve hem fayda hem de yönetim özelliklerini destekler ve akıllı NFT’lerin oluşturulmasını sağlar. Şuan için sadece PancakeSwap platformundan alım satım işlemleri gerçekleşmektedir. Olası borsa listelemeli zenfi tokenin değerine etki edebilir.

Toplam Arz: 42.000.000
Halka arz için %45
Teşvikler ve ekosistem fonları için %25
deneysel Ar-Ge için %20
Yasallık ve uyumluluk için %10

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments