Zuga Coin Nedir, Fiyat ve Yorum

tarafından
60
Zuga Coin Nedir, Fiyat ve Yorum

Zuga Coin Nedir ?

Zugacoin, Afrika ve diğer yalın ekonomilerde fırsatlar yaratarak, öğrenerek, kazanarak, harcayarak ve tasarruf ederek dünyanın en büyük büyüyen işgücünün potansiyelini açığa çıkarmayı hedefleyen bir coindir.

Zugacoin, Afrika’nın Çin yerine Afrika hükümeti için hisse senedi ve yatırım finansmanında ilk coini haline gelerek Afrika’nın ölmekte olan ekonomisini yeniden inşa etmeyi amaçlayan benzersiz bir buluş. Afrika’da bir iş kurmak genellikle devasa bir görev olabilir, özellikle de kredi alma olasılıkları çok az olduğundan, işletmelere yardım etmek ve yatırımcıları teşvik etmek için kurulmuş bir platformdur.

Zuga Coin Fiyatı (Değeri)

 

Zuga Coin Yorum

Zugacoin, Afrika menşeilidir. Dünyadaki herhangi bir kişiden kolayca kripto gönderip almak için güvenli bir platform sunar. Düşük maliyetlidir Zugacoin ile elektrik, veri ve kullanım süresi gibi faturalarınızı kripto para kullanarak hiçbir sorun yaşamadan güvenle ödeyebilirsiniz. Zugacoin, kripto para biriminizi belirli bir süre boyunca stake etme ve ödüller kazanma fırsatı sunar. Son günlerde değeri bitcoin’i geçerek müthiş bir değer kazanmıştır.

Zuga Coin Nereden (Nasıl) Alınır

Zugacoin; Şuan için Pancakeswap, Bankcex ve İndoex gibi borsalardan üyelik açarak alım-satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İlerleyen tarihlerde daha farklı borsalarda listeleneceğine dair bilgilerde gelmektedir.