1. Haberler
  2. Haberler
  3. 2022’de Patlayacağına İnanılan 9 Altcoin Listesi!

2022’de Patlayacağına İnanılan 9 Altcoin Listesi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022’de patlayacak sıradaki altcoin projelerini belirlemek hayli sıkıntı. Bu listeler hazırlanırken, analistler bir dizi faktörü göz ününde bulunduruyor. Geçmişteki fiyat hareketleri, sürdürülebilirlik, teknoloji uygulanabilirliği, topluluk ve ölçeklenebilirlik bunlardan kimileri.

Tüm bu özelliklere sahip oldukları için, bu 9 altcoin’in gelecekte patlama ihtimali var. Hepsini aşağıda detaylı olarak inceleyelim…

Bu yıl patlayacak sıradaki altcoin projeleri hangileri olacak?

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), 2022’de patlaması beklenen birinci kripto para ünitesi. Bugün, Ethereum piyasanın en büyük akıllı kontrat platformudur. Ayrıyeten, DeFi’den NFT’lere, göğüs coin’lerden dApp teknolojilerine ortaya çıkan kripto teknoloji havuzuna konut sahipliği yapıyor. Analistler, bunların uzun vadede Ethereum’a olan talebi artırmasını bekliyor. Ethereum için bir öteki gelişme, uzun müddettir beklenen “merge”. Merge yani birleşme ile Ethereum PoS Blockchain’e geçecek.

Analistleri Ethereum’un sıradaki patlama olduğuna ikna eden başka faktörler ortasında geçmiş fiyat hareketi yer alıyor. 2015 yılında kurulan Ethereum, birinci yatırımcılarına %650000’den fazla bir yatırım getirisi sağladı. Bu mühlet boyunca, en dalgalı piyasa çöküşlerden sonra bile süratli bir biçimde toparlandığını kanıtladı.

Analistlerin ve yatırımcıların birden fazla, Ethereum’un yalnızca patlamakla kalmayacağını, birebir vakitte olumlu yükseliş trendini sürdürecek sürdürülebilir bir proje olduğuna inanıyor. Analistler, ETH fiyatının Aralık 2022’den evvel toparlanmasını ve 2021’deki en yüksek düzeylerine ulaşmasını ve 2025 yılına kadar 10.000 doları geçmesini bekliyor.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP), şu anda SEC’e karşı yasal bir savaşla gayret ediyor. Yeniden de analistler, 2022’de satın alınacak en yeterli kripto para ünitesi olduğunu söylüyor. Esnekliği nedeniyle patlayacak bir sonraki kripto listesinde birinci sıralarda yer alıyor. Devam eden yasal savaşa ve etraftaki olumsuz basına karşın, Ripple, %7000’i aşan yatırım getirisi ile genel olarak olumlu bir yükseliş trendi ve en bedelli 10 kripto para ünitesi ortasındaki pozisyonuyla devam etti. Altcoin projesine yatırımcı ilgisi caydırılmadı, popülaritesi arttı ve topluluğu istikrarlı bir formda büyüdü.

Ripple’ın teknolojisi ve XRP üzerinde uygulanabilirliği nedeniyle yüklenecek bir sonraki kriptolar ortasında yer alıyor. Süreç fiyatlarını düşürürken hudut ötesi transferlerin suratlarını artırarak global ödemeleri daha verimli hale getirmeyi amaçlıyor. Halihazırda bir düzineden fazla ülkede büyük bankalar tarafından benimsenmiştir. Analistler, SEC davasının son patlamasını sınırlayan tek şey olduğunu söylüyor.

ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE), muazzam popülaritesi nedeniyle 2022’de patlayacak bir sonraki kripto para üniteleri listesinde. Ayrıyeten, geçmişteki yıldız fiyat hareketi ve ApeCoin ekosisteminde meydana gelen gelişmeler nedeniyle burada yer alıyor. Bulunduğu üç ayda, şimdiden %500’ü aşan bir yatırım getirisi var.

ApeCoin ayrıyeten en faal takipçi topluluklarından birine sahiptir. Bunlar, A listesindeki ünlülerden en tanınan kripto etkileyicilerine kadar uzanır. Altcoin projelerinden NFT’lere ve hatta yakın vakitte piyasaya sürülen sanal yerlere kadar kripto eserleri her vakit çok talep gördü. Bütün bunlar, APE fiyatını üst itme konusunda net bir tesire sahip oldu.

Analistler, kısa vadede, güzelleşen bir kripto piyasası ve APE topluluğunun tokenin fiyat patlamasını ateşlemesini bekliyor. Birebir vakitte, uzun vadede, uygunlaşan bir kripto piyasası üzere daha fazla eserin piyasaya sürülmesi ve ağdaki beklenen ApeCoin mainnet üzere gelişmeler gelecekteki bedel kazanımlarını teşvik edecek.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB), Binance borsasının kripto para ünitesidir. Ayrıyeten, en tanınan ve en kullanışlı Blockchain’lerden biridir. Bu ortada BNB, yaklaşık 5 yıl içinde %200000’den fazla yatırım getirisiyle ile harika bir performansa sahip. Esasen 2022’de en yeterli 10 kripto varlık listesine girdi. Böylelikle popülaritesi, dünyanın en büyük ve en likit borsası olan Binance borsası ile yakın münasebeti sayesinde daha da arttı.

Analistler üç temel faktör, Binance Coin’in patlamaya hazır olduğuna ikna ediyor. Birincisi, Binance ve Binance Smart Chain, süreç fiyatlarından DeFi platformlarında stake etmeye kadar BNB tokenlerinin kullanım durumlarını daima olarak artırıyor. İkincisi, Binance daima olarak fazla Binance Coin yakıyor.

Son olarak, Binance esnek bir altcoindir ve piyasaya süratle ahenk sağlar. Çöktüğünde düşer ve toparlanırsa bir boğa koşusuna zorlar. Analistler, tüm bunların BNB fiyat patlamasını ve 2025 yılına kadar 1000 dolara yükselmesini tetikleyeceğini söylüyor.

Solana (SOL)

Solana (SOL), en süratli büyüyen akıllı kontrat ekosistemlerinden biridir. Yalnızca 2 yıldan daha kısa bir müddettir var. Lakin bu müddet zarfında birinci 10 kripto listesine girdi. Blockchain ağındaki büyüme düzeyi de gelişimini hızlandırıyor.

Ethereum katili, Ethereum ağında yer alan tüm geliştirme projelerini yansıtır. Son derece başarılı göğüs coin’leri piyasaya sürmekten, tanınan NFT’lere mesken sahipliği yapmaktan, metaverse’e konut sahipliği yapmaktan ve ultra inançlı ve ultra süratli DeFi programlarının ve dApp’lerin oluşturulmasına müsaade vermekten en uygun notu alan Blockchain.

Solana ayrıyeten öteki tüm üst seviye akıllı kontrat platformlarından daha yüksek bir randımana sahip. Büyük markalarla çok sayıda iştirake imza attı. Ayrıyeten topluluğu da süratle büyüyor. Solana ağındaki geliştirici aktifliğinin düzeyi de yükselişte. Analistler, tüm bunların SOL’e olan talebi artışını tetiklemesini ve önümüzdeki birkaç ay içinde 2021 doruklarına yolcuğu başlatmasını bekliyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), güç açısından verimli PoS algoritması üzerinde çalışan en büyük akıllı mukavele platformudur. Ayrıyeten, Cardano’daki tüm programların ve yükseltmelerin uygulamadan evvel hakem tarafından gözden geçirilmesi gerektiğini görerek en inançlı Blockchain’ler ortasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu, güvenlik şuuruna sahip kripto geliştiricilerinin ve markalarının sürüler halinde ağa çekilmesine yardımcı oldu.

Ancak, analistler yalnızca bunlara güvenmiyor. Başkaları, esnekliğini ve geçmiş fiyat hareketini içerir. Yeni başlayanlar için, kelamda Ethereum katili genel olarak olumlu bir yükseliş trendini sürdürdü. Ayrıyeten, en yıkıcı piyasa çöküşlerinden kimilerinin akabinde süratle toparlanarak dayanıklılığını kanıtladı.

Analistler, önümüzdeki periyotlarda, toparlanmakta olan kripto piyasasının, 2021 tepelerine gerçek patlayıcı rallisini ateşlemesini bekliyor. Büyüyen bir kripto topluluğu, ağ içi gelişmeler ve önde gelen markalarla iştiraklerin, önümüzdeki 5 yıl içinde daha fazla yükseliş trendini ve muhtemel bir tırmanışın 10 doları geçmesi bekleniyor.

Decentraland (MANA)

Decentraland (MANA), en tanınan ve en umut verici metaverse projelerinden biridir. Bu ortada, birinci metaverse projelerinden biridir. Bu nedenle, en büyük ve en kıymetli sanal dünyaya dönüşmesine yardımcı olan birinci hareket etme avantajına sahiptir. Bu tıpkı vakitte önde gelen on-chain ve off-chain markalardan kıymetli iştirakler elde etmesine yardımcı oldu.

Decentraland kripto topluluğu da süratle büyüyor. Kripto projesi, ekosistem üzerinde faal olarak programlar geliştiren yahut burada sanal toprağa sahip olan büyük isimdeki on-chain ve off-chain markaların yanı sıra artan sayıda yatırımcıyı da kendine çekti. Bunlar, metaverse’i satın alınacak en umut verici metaverse paralarından biri ve rastgele bir kripto yatırımcısının patlayacak bir sonraki kripto listesindeki en güzel özellik haline getiriyor.

Analistler, öbür kripto paraların birçoklarında olduğu üzere, toparlanan bir kripto piyasasının ve yine alevlenen metaverse çılgınlığının MANA token fiyatlarını 2021’deki en yüksek düzeylerine çıkaran patlayıcı bir ralliyi ateşlemesini bekliyor. Ethereum yükseltmesinin, Decentraland sanal alanlarındaki gelişmeler ve daha fazla oyna-kazan oyununun dahil edilmesinin, aslında yükselen fiyatları artırmaya devam etmesi beklenmektedir. Önümüzdeki 5 yıl içinde kripto topluluğu, MANA’nın 20 doların üzerine çıkabileceğini söylüyor. Böylelikle MANA, bugün satın alınabilecek en düzgün kripto paralardan biri haline geliyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI), çoklukla DeFi Hükümdarı olarak isimlendirilir. En tanınan ve en büyük merkezi olmayan borsalardan biridir. Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Daha sonra 2020’nin sonlarında yardımcı programı ve idare tokeni UNI kullanıma sunmuştur. Bugün bunların yatırım getirisi %1000’den fazladır. Popülerliği ve takipçi topluluğu artıyor. Böylelikle bize token fiyatlarının mevcut yükseliş trendini sürdüreceğine ikna ediyor. Bu da 2022’de patlayacak bir sonraki kripto para üniteleri listesindeki sonucunu açıklıyor.

Ancak Uniswap’ı bugün satın alınacak en düzgün kripto para yapan tek faktör bunlar değil. Üç özel faktör, onu bugün yatırım yapmak için en umut verici kriptolardan biri yapıyor. Birincisi, kripto yatırımcıları ve traderlar ortasında anonimlik ve mahremiyet gereksinimi konusunda artan farkındalık.

İkincisi, Uniswap, sistemlerini yatırımcı gereksinimlerine uyacak halde daima olarak yükselten çok dinamiktir. Örneğin, multi chain olan Uniswap V3’ü (hem Ethereum hem de Binance Smart Chain’de mevcuttur) çalıştırıyor ve yakında Ethereum’un Optimus’unda (bir katman 2) kullanıma sunulacak. Son olarak analistler, Ethereum sonunda Ethereum 2.0 yükseltmesini sunduğunda Uniswap’ta daha fazla aktiflik bekliyor.

Tüm bunlar, Uniswap’ın mevcut yükseliş trendini sürdürmesine, muhtemelen 2025 yılına kadar 100 doların üzerine çıkmasına yardımcı olmada çok değerli bir rol oynayacak. Bununla birlikte analistler, önümüzdeki birkaç ay içinde, toparlanmakta olan bir kripto piyasasının UNINam Salan Analistten LINK, UNI, FTM ve VET Tahmini! token fiyat rallisini erkenden üste itmesine yardımcı olmasını bekliyor. Analistlerin birinci maksadı 2021’in en yüksek düzeyi olan 44 dolar.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), piyasanın ikinci en tanınan ve en pahalı göğüs coin projesidir. Ağustos 2020’de piyasaya sürülen sürüldü. Mayıs 2021’e kadar yatırımcılarının sermayelerini yüzde 5 milyondan fazla büyütmelerine yardımcı oldu. Akabinde, daralan piyasayla ATH düzeyinin %90’ından fazlasını kaybetti. Lakin piyasanın süratle toparlanması bekleniyor. Bu ortada analistler, tekrar canlanan bir göğüs coin çılgınlığı bekliyor.

Bu iki faktör, SHIB’nin 2021’deki paha kazanımlarını etkilemede en büyük rolü oynadı ve ATH ulaşmasına yardımcı olması oldu. Ayrıyeten, kısmen de olsa, patlayacak bir sonraki kripto para üniteleri listesine Shiba Inu’yu dahil etme kararımızı da bildirdiler.

Ayrıca, yakın geçmişte Shiba Inu geliştiricilerinin Shiba ekosistemini zenginleştirmeye karar verdiği de bilinmektedir. Yorumcoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, bir token launchpad olan Shiba Swap DEX platformunu inşa ettiler. Böylelikle SHIB yanma oranını hızlandı. Bunların yanı sıra analistler, büyüyen bir topluluk ve fenomen dayanağının uzun vadede tesirli olacağını söylüyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2022’de Patlayacağına İnanılan 9 Altcoin Listesi!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yorum Coin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!