Anon Inu Token (Coin) nedir? Yorum, Fiyatı ve nasıl satın alınır

27
Anon Inu Token (Coin) nedir? Yorum, Fiyatı ve nasıl satın alınır

Anon Inu coin nasıl alınır ve fiyatı

Anon Inu belirteci, görünüşe göre 8 Temmuz 2021’de satın alınabilecek. Bu, doğrulanmış Anonymous Haber Facebook hesabından bir geri sayım ile belirtilir. Henüz satışa çıkmadığı için fiyat belirli değil.

Anon Inu, Pancake Swap yoluyla satın alınabilecek şekilde ayarlandı Bununla birlikte, bu platform aracılığıyla işlem gören tüm BSC’lerde olduğu gibi, herkes platformda bir coin kaydedebildiğinden, kullanıcılar kiminle işlem yaptıkları konusunda dikkatli olmalıdır. Pancake Swap, tipik olarak, bir coin’in yaratıcısı doğrulanmamışsa tüccarları bilgilendirir, yani ticaretin meşru olup olmayacağını bilmiyor.

Anon Inu Nedir;

Anon Inu, resmi sitesinde şu şekilde tanımlanıyor : “Parlak ANON INU, Binance Akıllı Zincire (BSC) ulaştı. INU, hayatı boyunca kötü muamele gördü ve sonunda evim dediği sevecen bir yer buldu. ANON INU’nun amacı, üç işlevi olan bir Defi tokeni olarak sahiplerini mutlu etmektir: manuel yakma, likidite ekleme ve sahiplerini dağıtma.”

Anon Inu Yorum

Anonim Facebook sayfasının 10 milyondan fazla beğenisi var, bu nedenle bu, diğer acemi kriptolara kıyasla tokene büyük bir ilgi çekecektir. Anon Inu coin’in kârlı hale gelip gelmeyeceği veya hızla unutulan başka bir meme jetonu olup olmayacağı henüz belli değil, ancak Shiba Inu Coin  ve Baby Doge  gibilerinin zemin kazanmasıyla, Anon Uni coin’in beklenmedik bir zemin oluşturma ve olma olasılığı hala var. yatırımcılar için büyük bir şey. Henüz piyasaya sürülmemiş olduğundan, belirtecin geçerliliğini görmek için beklememiz gerekecek.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments