Cardano Kurucusu ve Amerikalı Ünlü Martin Lawrence, NFT’ler Üzerine Tartışmaya Mesken Sahipliği Yapacak

tarafından
74
Cardano Kurucusu ve Amerikalı Ünlü Martin Lawrence, NFT’ler Üzerine Tartışmaya Mesken Sahipliği Yapacak

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Amerikalı komedyen Martin Lawrence, 7 Haziran Salı günü saat 23:59’da NFT Maker’ın mesken sahipliğinde NFT’ler hakkında bir Twitter sohbeti düzenleyecekler.

Amerikalı ünlü, Nisan ayı başlarında Cardano’nun kurucusu ile bir Twitter Space düzenleyen ikonik rapçi Snoop Dogg’un müsaadeden gidiyor. Bunu takiben, Snoop Dogg, takma ismi Cozomo Medici ve NFT yatırımcısı Champ Medici, Cardano merkezli NFT projesi Clay Nation ile resmi işbirliğini başlattı ve Cardano’ya ikonik kil animasyonları, arazi alanları ve müzik içeriği sağladı.

Cardano blok zinciri kısa müddet evvel, ağında basılan beş milyondan fazla NFT’nin dönüm noktasını kutladı. Pool.pm datalarına nazaran Cardano blok zincirinde yayınlanan mahallî varlıkların sayısı şu anda 54.897 farklı para basma siyasetiyle 5.126.018’dir.

Maddi olmayan sanat ve projelerin sayısındaki artış, Cardano ağının büyümesiyle irtibatlı. IOHK’ya göreCardano’da inşa edilen proje sayısı 1.000’i aşarken, NFT projeleri 5.796’da kaldı.