Ethernity Chain (ERN)

Ethernity Chain (ERN) Nedir, Yorum

Coingecko’da son 24 saat içerisinde en çok aratılan kripto para Ethernity Chain (ERN) projesi, Nick Rose Ntertsas tarafından başlatılmıştır

Ethernity, kullanıcıların benzersiz dijital eserlere ve sanat eserlerine sahip olmasını sağlayacak bir platformdur. Bu eserlerin hepsi tokenize edilmiş bir biçimde blok zinciri üzerinde yer alacak. Blok zinciri üzerinde yer alan varlıkların büyük kısmı spor, müzik ve emlak sektörü ile ilgili olacak.

Coingecko’da son 24 saat içerisinde en çok aratılan kripto para Ethernity Chain (ERN) projesi, Nick Rose Ntertsas tarafından başlatılmıştır. Ethernity, dijital sanatı, NFT’ler ve çeşitli fırsatlar ile keşfetmeyi uman bir platformdur.

Platformun, büyük sanatçılar ile ve kripto sektöründeki önemli isimler ile yakın bağları sayesinde kısa bir süre sonra ana akım olmak gibi bir planı söz konusu. Ethernity Chain, hayır kurumlarını da destekliyor. Böylelikle blok zinciri üzerinde NFT satışı yapan sanatçılar, arzu ettikleri takdirde, kazandıkları paranın bir kısmını hayır kurumuna bağışlayacağını taahhüt edebilir. Bu, blok zinciri üzerinde yapılacak olan yardım projeleri ve bağış toplama modelleri için yepyeni bir fırsat olacaktır.

Ethernity Chain platformunun yerel tokenı olan ERN, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiştir. Token, ERN havuzlarına likidite sağlayacaktır. ERN, katılımcıların tıpkı diğer kripto paralar gibi alınıp satılabilen ANFT’ler (Authenticated non-fungible token) toplamasını sağlayacak. Kullanıcılar ayrıca tokenı stake etmek için de kullanabilirler.

ERN token aynı zamanda bir yönetişim tokenıdır. Bu nedenle ERN sahipleri, platformda çeşitli değişiklikler ve teklifler yapabilirler.

Ethernity (ERN) Fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu