Galatasaray Fan Token

Galatasaray Token (Coin) Nedir, Yorum

Galatasaray Token (Coin) Nedir?

GAL, Socios platformu tarafından Ethereum blokzincirinde bir “side chain” üzerinde çalıştırıyor. Gal, belirli bir ürün ya da hizmete erişmek için kullanılan bir tür “utility token” olma özelliği taşıyor. GAL, Socios’un kripto parası olan Chiliz ile alınıp satılırken bazı yerli (türk) borsalarda da Tl ile alınıp satılabiliyor.

GAL’ın hedefi taraftarlarla Galatasaray arasındaki entegrasyonu artırmak. GAL sahibi taraftarlar kulüp kararlarında söz sahibi olabiliyor, kulübün sağlayacağı avantajlardan faydalanabiliyor, token satın alarak kulüplerine destek olabiliyor. GAL sahibi taraftarlar VIP maç biletleri, Türk Telekom Stadyumu turu, antrenmanlara erişim, imzalı Galatasaray formaları gibi avantajlardan yararlanabiliyor.

Galatasaray Token (Coin) Fiyatı

 

Galatasaray Token (Coin) Yorum?

Gal (Galatasaray) tokenin toplam arzı 10m adet ve bunların sadece 3.5m şuan dolaşımda, Buda ilerleyen tarihlerde fiyat artışında kolaylık sağlar gibi gözüküyor, öte yandan Gal token şuan üç borsada listeli olası farklı borsa listelemeleri de fiyatı tetikleyebilir ayrıca kulüp başarısı da bir diğer fiyatı etkileyen etken.

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tolga
Tolga
7 ay önce

Böyle bi orubu çocuğu coin başka yok 250 den 80 e inen bu yazık milletin eline verdiniz