Heyacan Yaratan BSC-Metaverse Oyunu; CyberTrade Nedir?

tarafından
33
Heyacan Yaratan BSC-Metaverse Oyunu; CyberTrade Nedir?

CyberTrade; İyiyi, kötüyü, arada kalmayı veya aşamalar arasında biraz geçişken olmayı seçebileceğiniz, ücretsiz olarak oynaması gerçekten eğlenceli olan bir kazan-kazan oyunu hayal edin. CyberTrade’de metaverse’de bir şehri kurup ele geçirebilir veya başka birinin şehrinizi ele geçirmesini engelleyen siz olabilirsiniz. Bazı harika grafikler ve deneyimli bir oyun geliştirme ekibi ekleyin ve ardından 10 kat kazanan olabileceğini düşündüğümüz şeye sahip olursunuz. Bu yazımızda, CyberTrade hakkında her şeyi ve nasıl dahil olmaya başlayabileceğinizi keşfedeceksiniz.

CyberTrade Nedir?

CyberTrade , 2101 yılında fütürist Metropolit şehrinde geçen BSC üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz bir P2E oyunudur . Bu oyunda, bir metaverse dönüştürülmüş şehre hükmetmeniz gerekiyor. Web sitesine göre, şimdiden 191.957 ön kayıtlı üye var.

Neden CyberTrade?

Başka bir deyişle, CyberTrade fütürist bir Gotham’dır. Şehrin büyük şirketler tarafından yönetildiği ve gerçekleştirdiğiniz görevlerin ve kazandığınız ödüllerin hepsinin oyun içi para birimi olan CyberCash $CCASH’de olduğu bir distopya.

Contact address: 0xD36Bb7849a8c50b509baE872F44d5C1C7DC0e96C

İşte CyberTrade, harika grafiklere sahip eğlenceli, aksiyon dolu bir oyun. Bu oyunun oyun içi para birimi $CCASH kazanmanın birçok yolu vardır. Ekibin deneyimini ve insanların tekrar tekrar oynamak isteyeceği bir oyun yapma konusundaki kararlılığını mükemmel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.