ZoidPay (ZPAY) Token Nedir, Yorum

tarafından
57
ZoidPay (ZPAY) Token Nedir, Yorum

ZoidPay (ZPAY) Nedir

ZoidPay bir kripto para cüzdan uygulamasıdır. ZoidPay, 2018 yılında çoğu kripto ödeme projesinin yeni doğarken üzerinde çalışmaya başlanılan bir projedir. Eksiksiz bir blok zinciri ödeme ekosistemi sunmak amacıyla projelendirilen ZoidPay Cüzdanı, kripto kitlesinin benimsenmesi için 2021 yılının başlarında kullanıma sunulmuştur. Bununla birlikte ZoidPay kendine ait ZPAY token (coin)’i yakın zamanda piyasaya sürdü.

ZoidPay Cüzdanı

Zoid Pay Cüzdanı ile şunları yapabilirsiniz:

  • Kripto Gönder : Token seçerek, alıcının cüzdan adresini ve gönderilecek tutarı girerek kripto paraları aktarın.
  • ZoidShop’a Erişin : ZPAY, ETH, Tomo, ERC-20 ve TRC-21 ve son olarak elrond altyapıını kullanarak mal ve hizmet satın almak için merkezi olmayan pazarımıza erişin. *Gelecekte daha fazla coin eklenecektir.
  • Kripto Talebi : Transfer, ZoidPay kartına tek dokunuşla yapılacaktır. Bundan sonra alıcı coini seçecek, miktarı girecek ve talebi onaylayacaktır. Gönderici kabul ettikten sonra işlem tamamlanır.

Android için Play Store’dan indirin : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoidpay.zoidpaywallet
iOS için App Store’dan İndirin: https://apps.apple.com/dz/app/zoidpay/id1547550970

ZoidPay Token (ZPAY) Coin Yorum

ZoidPay Token, zoidpay cüzdanına ait bir tokendir. Proje olarak profesyonel çalışılmış bir proje olan zoidpay cüzdanı, token değeride olarakta buna doğru orantılı bir değer beklenmektedir. Birçok borsada listelenen zoidpay iyi yol katetmektedir. Başlıca listeli olan borsalar şunlardır: MEXC Global ,Hotbit, Maiar

ZoidPay Kartı

 

ZoidPay Kartının özellikleri şunlardır:

  • Temassız : Her gün temassız kartlarla ödeme yapan insanların zaten bilinen alışkanlığını alıp kripto ödemeleri için uygulamak – geleneksel teknolojinin rahatlığını blok zincirinin faydalarıyla birleştirmek.
  • Merkezi Olmayan : Kartın hiçbir tüzel kişiliğe sahip olmaması ve kartın üzerine isim veya kimlik bilgileri yazdırılmaması, bu kartları dünya çapında dağıtılabilir hale getirir ve banka hesabı olmayanlar için ideal bir çözümdür.
  • Eşler Arası Transferler : Eşler arası bir kart işleminde kripto para birimi transferleri gerçekleştirmek için tek dokunuş.