Kodi Nedir? KODI Coin Ne İşe yarar?

tarafından
29
Kodi Nedir? KODI Coin Ne İşe yarar?

Kodi nedir? Kodi (KODI), kullanıcılara eşsiz bir tecrübe sunmayı amaçlayan bir kripto para ünitesidir. Bu makalede Kodi nedir, ne sunar. KODI coin nedir, ne işe fayda, nasıl alınır üzere yatırımcıların merak ettiği soruların karşılıklarına erişebilirsiniz. Yorumcoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Kodi nedir? Ne işe yarar?

Kodi, birinci kripto para ünitesi tabanlı cümbüş ağıdır. Kodi, bir yan işletme olacak olan “PITCH” olarak bilinen tek duraklı bir Reklam/Pazarlama Ajansı işletiyor. Ayrıyeten her iki kuruluş da direkt KODI token sahiplerine yarar sağlayan bir kullanım durumuna odaklanacak.

KODI coin nedir?

Kodi Coin, kontrattan kaynaklanan teknik zorluklar yaşadı. Maalesef uygun sonuç vermeyen Kodiak isimli bir tokeninin tanıtım teşebbüsünden doğdu.

Kararsız kalan şirket, meseleleri çözmeye devam etti, süratle markasını değiştirdi. Bu sefer Kodi Coin (KODI) ismi altında kripto parasını tekrar piyasaya sürdü.

Kripto para, Binance’de fiyat ödemek ve ticaret yapmak için kullanılan Binance Coin (BNB) mükafatları sağlayarak uzun vadeli varlıkları teşvik ediyor.

Kodi nasıl çalışır?

Kodi Coin (KODI), cümbüş ağı aracılığıyla eşsiz bir tecrübe sunar. Buna nazaran cümbüş alanı, yatırımcılara mükafatlar kazanmak, öteki kullanıcılarla toplumsallaşmak ve yatırım yapar. Bununla birlikte öğrenmek ve kripto para ünitesi projelerine aşina olmaya sağlar.

Şirket ayrıyeten yan şirket olarak Pitch isminde bir pazarlama ajansına sahip olmayı planlıyor. Bu lansman, projeye birinci reklam ajansını vererek BSC ağındaki kıymetli bir boşluğu dolduracak. Platformlarını yatırımcıların kripto para ünitesine yatırım yapmaları için inançlı bir yer haline getirmeyi amaçlıyor.

Pitch, kripto alanı dışında kademeli olarak bir isim yaptı. Öncesinde kripto para ünitesi pazarlama tahlilleri sağlayarak başlayacak. Tamamı kendi bünyesinde üretilecek olan görüntü ve ses hizmetlerinin yanı sıra afiş ve reklamlar sunacak.

KODI coin nasıl alınır?

Kodi, süreç hacmi geniş birçok kripto para borsasında süreç görüyor. KODI coin şu anda LBank, PancakeSwap (V2) üzere borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir halde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak KODI coin satın alabiliyor.