METAVERSE FACE (MEFA) Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

tarafından
65
METAVERSE FACE (MEFA) Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

METAVERSE FACE (MEFA) Coin Nedir

Metaverse için Face Nft sağlayan merkezi olmayan blok zinciri platformudur. Yeni bir sanal dünya yaratılıyor. Metaface, size her biri farklı özelliklere sahip sanal dünya karakter yüz NFT’leri sağlamayı amaçlamaktadır. Dilerseniz karakter olarak kendi yüzünüzü tasarlayabilirsiniz. Pek çok oyun ve sanal gerçeklik platformu ile ortak olma amacı ile bir üst pazar yaratmayı hedeflemektedir.

METAVERSE FACE platformunun uzun ömürlülüğü, yalnızca platformun amaçlarını ve vizyonlarını güçlendirmek için yeterli finansmanı sağlama yeteneği olacaktır. İlk finansman kaynağımız 100 BNB ön satış olacaktır. Bu süreçte Twitter Reklam için yaklaşık 10 bin dolarlık bir bütçe ayırdık. Reklam güçtür ve projemizi duyurmak zorundayız. Ön satış 50 BNB Yumuşak Kapak 100 BNB sert kapak. Ve bu tamamen aktarılacak likiditeye bağlıdır. Ayrıca, likidite 180 gün boyunca pinksale’de kilitlenecektir. KYC doğrulaması da vardı. İlk likidite ve reklam bütçeleri aşaması tamamlandıktan sonra başarıyla tamamlandı. İkinci finansman kaynağımız token dağıtımımızda bulunur.Farklı borsalarda listelenmek için yorulmadan çalışacağız. Bunun için yüzde 1 geliştirme cüzdanı ve listeleme cüzdanları kullanılacak. Ek olarak, insanların NFT ve nane satın almak için METAVERSE FACE Coinlerine ihtiyacı olacak. Büyük bir akınımız varken bunları kolayca başarabileceğimize inanıyor.

METAVERSE FACE (MEFA) YORUM

Bu bölümde yani Metaverse face jeton yorum bölümünde Twitter kullanıldı. YILBAŞINDAN BU YANA.

Dün twitter’da #MetaVerseFace’i gördüm ve kripto piyasasına girdim ve hesaplarımı zar zor doğrulattım ve bugün üç sentimle #mefa alarak akıllıca bir hamle yaptığımı düşünüyorum. Türkiye’de telegram grupları var, güvenilir görünüyor. En azından yeni başlayan biri olarak benim için tatmin edici.

#MetaVerseFace metaverse endüstrisindeki 3D Face problemini çözmeyi hedefliyoruz. Projemizin reklam çalışmaları ve tüm eksiklikleri tamamlandı. Sizde bu projede yerinizi almak istiyorsanız hemen satın alabilirsiniz. yatırım tavsiyesi değildir.

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

 

METAVERSE FACE (MEFA) FİYATI