DAR Coin (Mines of Dalarnia) Nedir, Yorum

23
DAR Coin (Mines of Dalarnia) Nedir, Yorum

Mines of Dalarnia (DAR) Nedir?

Mines of Dalarnia bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, düşmanlarla savaşırken ve nadir kalıntılar ve eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve donanımlarını geliştirerek çeşitli oyun içi öğeleri benimser ve birleştirir.

Özellikleri;

Gerçekten Kullanıcılara Ait Oyun
Tüm öğeler ve eylemler, merkezi olmayan yönetişim ile blok zincirine kaydedilir.

Kazanmak için oyna
Nadir mineraller toplayın, ekipmanınızı yükseltin, rekabet edin ve ödüller kazanın.

Büyüme ve Sürdürülebilirlik için Canlı Ekonomik Teşvikler
Arazi sahipleri için kazançlı ödüllerin yanı sıra NFT’leri takas etmek ve takas etmek için açık pazar.

Mines of Dalarnia (DAR) Yorum

Mines of Dalarnia, prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelere sahip bir aksiyon macera oyunudur. Oyuncular, nadir kalıntılar ve eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için çeşitli oyun içi öğeleri benimser ve birleştirir, becerilerini ve donanımlarını geliştirir.

MoD oynanışı iki moda ayrılmıştır: Madencilik oyunu, oyuncunun bir karakteri kontrol ettiği ve onları prosedürel olarak oluşturulmuş bir seviye (arsa) boyunca yönlendirdiği, çeşitli toprak bloklarında madencilik, çeşitli mineralleri keşfetmek ve toplamak için 2D platform madenciliği oyunu. nadirlikler. Toplanan mineraller daha sonra karakteri madencilik ekipmanı ve karakter özellikleri aracılığıyla yükseltmek için kullanılır. Toplanan mineraller, Real Estate oyununda bir arsa kiralamak için gerekli olan bir rafineri yapmak için de kullanılabilir; bu, oyuncuların başkalarının içinde madencilik yapması için seviyeleri/arsaları satın aldığı ve kiraladığı bir yönetim tarzı arayüzüdür. Biz kesinlikle blockchain oyunundaki en eski geliştiricilerden biriyiz ve mevcut test ağı herkese açık ve oynanabilir. Bu arada, blok zincirindeki mevcut oyunlar coin ekonomisi özelliklerine daha fazla vurgu yapıyor, Oyuncu deneyiminin “kazanma” yönü etrafında geliştiği yerlerde; Ancak, biz bir oyun stüdyosu olarak, 1. gündeki ekonominin yanı sıra eğlenceli oyuncu deneyimini de dengelemek istiyoruz. oyuna coin teşvikleri olarak.

Mines of Dalarnia (DAR) Nereden Nasıl Satın alınır?

Dar Coin’i Yakın zamanda Binance Borsasında Listelenecektir. Şuan İçin Binance Launchpool programında ön satış gerçekleşmektedir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments